Kurs modelowania 3D – naucz się obsługi Blendera

Kurs Blender - tu sprawdzisz aktualną ofertę.

Świat grafiki nieprzerwanie przechodzi zmiany i coraz częściej twórcy porzucają tradycyjne metody na rzecz tworzenia swoich dzieł wyłącznie w formie cyfrowej. Dostępne aplikacje graficzne dają artystom nie tylko swobodę wykonywania ilustracji 2D, ale również odwzorowania obiektów 3D. Zapoczątkowanie przygody z modelowaniem 3D nie wiąże się w tej chwili dużymi wydatkami – można bowiem pobrać program Blender, który daje wiele możliwości tworzenia trójwymiarowych obrazów oraz animacji, a który równocześnie jest całkowicie bezpłatny.

Nauka modelowania 3D we własnym zakresie jest frustrująca

Korzystania z dowolnego programu można nauczyć się na własną rękę, lecz proces ten trwa wówczas dłużej i nierzadko jest dość irytujący. Dlatego też zapisanie się na kurs modelowania 3D przyniesie sporo korzyści zwłaszcza osobom, które dopiero odkrywają program Blender. Oswajanie się z kolejnymi narzędziami oraz funkcjami bądź nakładanie rozmaitych tekstur i efektów na modelowany obiekt będzie szybsze, jeśli będzie prowadzone pod okiem doświadczonego dydaktyka. Nauczyciel na bieżąco dokonuje korekty modeli tworzonych przez uczestnika kursu doradzając, które elementy wymagają poprawy i podpowiadając ku temu stosowne drogi. Jak w przypadku innych kursów najlepiej, żeby był on prowadzony w małych grupach, co pozwoli nauczycielowi na poświęcenie każdemu uczestnikowi należytej uwagi.

Modelowanie w Blenderze 3D dla artystów jak i hobbystów

Tworzenie animacji oraz modeli 3D jest dzisiaj zdolnością pożądaną i cenioną głównie w branży projektowej, filmowej i gier wideo. Opanowanie oprogramowania Blender 3D daje tym samym mnóstwo nowych możliwości zawodowych. W czasie kursu można stworzyć wstępne profesjonalne prace, które potem można bez obaw uwzględnić w swoim portfolio. Nie oznacza to jednak, iż kursy modelowania 3D kierowane są tylko do osób, które chcą pracować zawodowo m.in. w branży gier komputerowych i wiążą z tym swoją karierę zawodową. Spory procent uczestników tego typu warsztatów to po prostu amatorzy oraz artyści, którzy chcą rozwinąć swoje obecne umiejętności lub spróbować nowych form wyrażania siebie.

Dane adresowe:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]