Jak przebiega kurs gotowania dla dzieci?

Potrzebujesz szczegółowych wiadomości o warsztatach kulinarnych dla dzieci? Znakomicie trafiłeś! Zajrzyj na https://warsztatqulinarny.pl/szkolenia/warsztaty-kulinarne-dla-dzieci/.

Dzieci lubią brać udział w kuchni – dekorować wypieki czy wybierać i podawać składniki. Chciałabyś rozwinąć fascynację Twojej pociechy? Zapisz je na warsztaty kulinarne dla dzieci. Od nas dowiesz się, jak przebiegają takie lekcje.

Kurs gotowania dla dzieci uczy małych kucharzy niezależności

Warsztaty kulinarne dla dzieci mogą uczestniczyć maluchy w przedziale wiekowym od sześciu do dziesięciu lat. W czasie warsztatów dzieci uczą się niezależności i rozwijają swoją pomysłowość i co jest niezmiernie ważne – zyskują przydatne umiejętności. A przy tym świetnie się bawią. Łączenie ulubionych smaków, dobieranie i mieszanie ingredientów i opanowywanie smacznych przepisów – całość sprawia, że maluchy ochoczo gotują i i zachowują się bardziej świadomie w kuchni. Dzieci poznają również reguły, jakich trzeba przestrzegać w kuchni, co bez wątpienia podnosi ich bezpieczeństwo w czasie kucharzenia. W warsztatach mogą również asystować rodzice, dlatego jest to doskonała sposobność do spędzenia kilku godzin wspólnie z dzieckiem. Opiekunowie mogą śledzić kulinarne wysiłki swoich dzieci, a później spróbować tego, co ugotowały.

Jak przebiega kurs gotowania dla dzieci?

Spotkania prowadzone są przez trzy godziny zegarowe i organizowane są w Krakowie. W trakcie warsztatów dzieci szykują deser oraz danie główne. Młodzi adepci kuchennego rzemiosła mogą wybrać przysmaki włoskiej kuchni – podjąć się pieczenia aromatycznej, ozdobionej świeżymi dodatkami pizzy, ewentualnie przyrządzić smaczny makaron na słono lub słodko. W czasie warsztatów grupa przygotowuje także wyborną deser – mus z kruchym ciastem i lodami. Lekcja poprzez uczestnictwo w zabawie to znakomity sposób za gospodarowanie wolnego czasu, a własnoręczne szykowanie ukochanych posiłków niesie dzieciom dużo satysfakcji. Nawet najbardziej przekorny maluch będzie z zaangażowaniem oddawał się pieczeniu smacznej pizzy bądź przystrajaniu deseru. Warsztaty kulinarne dla dzieci prowadzi wykwalifikowany szef kuchni, który ma wieloletnie doświadczenie oraz bardzo dobre podejście do dzieci.

Dane adresowe:
Warsztat Qulinarny
ul. Okulickiego 51 lokal 282
31-637 Kraków

Mob.: +48 662 311 637, +48 507 771 680
E-mail: [email protected]