Intensywne warsztaty dla przyszłych studentów – kurs rysunku

Nie zwlekaj! Sprawdź aktualną ofertę! Kurs rysunku dla dorosłych Kraków w najlepszej cenie.

Kochasz rysować i chcesz zdobyć nowe umiejętności? A może wybierasz się na studia i pragniesz dostać się egzamin na Wydział Architektury na ASP? Zgłoś się na kompleksowy kurs rysunku, który pomoże Ci poprawić kreskę, poszerzać horyzonty i podnieść Twoje szanse na indeks wymarzonej uczelni w kraju, a nawet za granicą. Organizowane w Krakowie kursy rysunku dla dorosłych i dzieci zapewniają przyjazną atmosferę oraz najlepsze rezultaty nauki. Uczniowie mogą korzystać z nauki historii sztuki, pracowni otwartej codziennie, a także porad online.

Wakacyjny kurs rysunku – dla kogo?

Kurs rysunku dla dorosłych powstał dla entuzjastów, którzy chcą realizować się na artystycznych kierunkach studiów, jak np. grafika lub malarstwo. Na kursy tego typu zapisują się również osoby zainteresowane wzornictwem przemysłowym, digital designem czy projektowaniem wnętrz. Znakomitym pomysłem na spędzenie czasu wolnego jest wakacyjny kurs rysunku, innymi słowy intensywne warsztaty, które umożliwiają zdobycie nowych umiejętności w krótkim czasie. Oferta szkoły rysunku to także kurs rysunku architektonicznego, rysunek dla młodzieży 13-16, kurs przygotowujący na ASP oraz digital painting. Każdy natrafi warsztaty dopasowane do swoich potrzeb.

Kurs rysunku dla dorosłych i dzieci – czy warto w nim uczestniczyć?

Interesują Cię warsztaty przygotowujące do studiów? A może chcesz zainwestować w talent dziecka? Kurs rysunku dla dzieci w wieku 6-12 lat pomaga rozwijać zdolności plastyczne i kreatywność u maluchów, co z pewnością zaprocentuje za kilka lat. Kursy prowadzone są w domowej atmosferze, a doświadczeni nauczyciele nie tylko doradzają, ale też inspirują. Zgłoś się na kurs rysunku już teraz!

Dane adresowe:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]