Dla kogo przeznaczony jest kurs digital painting?

Zajrzyj tu jeśli interesujesz się digital paintingiem.

Digital painting, czyli malarstwo cyfrowe, to technika która obecnie zyskuje coraz większą popularność i jest szeroko wykorzystywana między innymi w reklamie, filmie i grach komputerowych. Chcesz rozwinąć się hobbystycznie albo zawodowo? Skorzystaj z oferty kursu digital painting i zyskaj nowe umiejętnościpomogą Ci edytować zdjęcia w Photoshopie, jak również rozwijać koncept wymyślonych światów i tworzyć fantastyczne postaci. Kurs obejmuje także kompleksową wiedzę dotyczącą modelowania 3D, która przyda się do tworzenia zasobów do grach komputerowych.

Kurs digital painting – podstawy malarstwa i obsługa programów

Kurs digital painting to małe grupy, najwyżej 8-osobowe, a każda lekcja rozpoczyna się od wykładu. Kurs podstawowy to 10 zajęć trwających po 3 godziny zegarowe. Lekcje odbywają się raz w tygodniu, a w ich czasie uczestnicy poznają funkcje programów do grafiki, podstawy anatomii i proporcji człowieka oraz malarstwa, dowiadują się, jak stosować maski i warstwy, odwzorować światło oraz tworzą koncept postaci. Nauka technik jak np. matte painting i photobashing pozwalają na uzyskanie spektakularnych rezultatów. Doświadczeni instruktorzy z obszernym portfolio własnych prac w każdej chwili służą profesjonalną radą, dokonują korekty i asystują uczniom w tworzeniu zachwycających rysunków cyfrowych.

Dla kogo przeznaczony jest kurs digital painting?

Kurs digital painting prowadzony jest dla osób, które ukończyły 15 lat. Jest przeznaczony zarówno dla amatorów, pragnących rozwijać posiadane umiejętności w zakresie cyfrowego malarstwa, jak i dla kandydatów na artystyczne kierunki studiów (grafika, digital design) oraz osób myślących o zatrudnieniu w branżach związanych z reklamą, grami komputerowymi, animacją i filmem.

Dane adresowe:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]