Chcesz zapisać się na kurs akwareli? Wybierz naukę w szkole rysunku

Potrzebujesz szczegółowych informacji o pełnej ofercie kursu malowania akwarelami? Idealnie trafiłeś! Skieruj się na domin-krakow.pl/kurs-akwareli/.

Malowanie akwarelami jest jedną z twórczych form przejawiania własnego ja i nie trzeba stawać się w tym profesjonalistą, żeby odczuwać z tego radość każdego dnia. Dla wielu osób jest to wszak wyłącznie hobby bądź droga do zrelaksowania się po trudnym dniu w pracy i nie oczekują oni osiągnięcia w tym zakresie doskonałości. Jednak jeżeli chcesz poznać nowe techniki, powinno się zgłosić się na kurs akwareli.

Kurs akwareli – opanuj to trudne medium

Akwarele to wbrew pozorom nie jest łatwe medium. Efekt końcowy zdaje się bardzo lekki i nietrudny do wykonania, lecz wpływa na niego mnóstwo czynników, o których twórca-amator na ogół nic nie wie. Dużą rolę w samym procesie malowania ma również koincydencja – akwarele to medium, nad którym trudno jest zapanować i nawet twórcy od lat wprawni w tej technice przenigdy nie mogą być pewni tego, iż obraz zawsze będzie taka, jak chcieli. Kurs malowania akwarelami to idealne miejsce, by rozpocząć swoja przygodę z tą techniką malarstwa i zyskać pomocne elementarne informacje niezbędne do odkrycia w sobie miłości do farb akwarelowych. Wszyscy są tu mile widziani, obojętnie, czy podjęli już wcześniej próby z akwarelami, czy to ich pierwsze doświadczenie z tym typem farb. Dydaktycy kursu podczas pierwszych zajęć rzetelnie objaśniają właściwości farb akwarelowych, różnorodność technik ich stosowania, jak również rodzaje papieru, z którego korzysta się w malarstwie akwarelami i jego wpływ na ostateczny wygląd dzieła.

Kurs akwareli – to się opłaca?

W dobie popularyzacji internetu nietrudno odszukać a następnie obejrzeć filmy instruktażowe, które pokazują jak malować farbami akwarelowymi. Niemniej jednak raczej nie będzie to równie rozwijające jak uczestnictwo w kursie akwareli pod okiem kompetentnego nauczyciela ze szkoły malarstwa i rysunku. W sprawnej szkoleniu z technik artystycznych istotne są wytyczne, które uczestnicy kursu otrzymują od dydaktyków podczas pracy. Te korekty umożliwiają szybciej nabywać umiejętności, a uczeń nie musi zastanawiać się, jaki jego błąd przyczynił się do tego, że dany efekt nie wyszedł tak jak planował. Prócz tego lekcje z grupą osób o pokrewnych pasjach wytwarza miłą aurę wsparcia, które jest nadzwyczaj ważne w stymulacji do dalszego doskonalenia warsztatu. Partycypacja w merytorycznej ocenie dzieł innych kursantów, umożliwia później trafnie ocenić swoje prace już ukończeniu kursu.

Dane adresowe:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]