Wirtualny spacer w Google Moja Firma – przyciągnij uwagę klientów

Na http://tinyurl.com/y46rxwxk zlecisz wykonanie wirtualnego spaceru w Mapach Google profesjonalistom

Spacery wirtualne, które rozpowszechniły się razem z usługą Google Street View, stają się bardzo popularne, dzięki czemu znajdują zastosowanie w reklamie firm. Dają możliwość w prosty sposób pokazania siedziby przedsiębiorstwa czy też nieruchomości istotnej dla naszego biznesu. Jest to atrakcyjny element, który warto umieścić w wizytówce Google Moja Firma. Wiele osób nie do końca jednakże wie, w jaki sposób działa wirtualny spacer w Google Moja Firma, jak go tworzy, jak również co zyskamy publikując go w wizytówce GMF.

Wirtualny spacer 3D – zwiększ konkurencyjność swojej firmy na Mapach Google

Wirtualny spacer w Google Moja Firma to scalone ze sobą zdjęcia, które tworzą realistyczny model danego wnętrza. Możemy w nim zaglądać w rozmaite elementy pomieszczeń i przeskakiwać do kolejnych miejsc budynku, w którym zdalnie przebywamy. A więc wirtualny spacer to po prostu możliwość odwiedzenia wnętrza budynku i swobodnego przemieszczania w jego granicach. Wirtualne spacery dodaje się m.in. obok zdjęć w wizytówce Google Moja Firma. Spacer taki jest udostępniany internautom przeglądającym Google Maps w poszukiwaniu usług w naszej lokalizacji. Spacer 3D w wizytówce Google Moja Firma ma formę zdjęcia, a po kliknięciu na ten element Google przenosi nas do dedykowanej strony, gdzie rozpoczynamy wycieczkę po danym budynku. Spacer jest przesyłany na serwery Google, zatem nie musimy martwić się o jego utrzymanie czy dodatkowe koszta. Możemy go jednak udostępnić dla klientów na naszej stronie www.

Dlaczego warto dodać do wizytówki wirtualny spacer 3D??

Wirtualny spacer w Google Moja Firma warto udostępnić w wizytówce z kilku powodów. Najważniejszy z nich to stworzenie wizerunku rzetelnej firmy oraz jak najlepsze zaprezentowanie się przed klientami. To spowoduje, iż dużo chętniej wybiorą nas spośród konkurencyjnych marek, a także będą mieć do nas większe zaufanie. Jeżeli na naszej stronie internetowej oraz w wizytówce Google Moja Firma opublikujemy wirtualny spacer i materiały graficzne najwyższej jakości, wyszukiwarka Google sama będzie oceniała nas lepiej i będzie promować nas częściej od konkurencyjnych firm nie posiadających spaceru 3D. Aktywowanie wirtualnego spaceru w Google Moja Firma jest także niesłychanie proste. Na rynku funkcjonuje wielu doświadczonych fotografów, którzy bardzo szybko i – co równie najważniejsze – w rozsądnej cenie stworzą taki spacer i wgrają go do wizytówki.

Wirtualny spacer Google Maps jest przydatny w wielu branżach. Na pewno będzie to branża hotelarska, w której możemy go użyć, żeby pochwalić się oferowanymi apartamentami do wynajęcia. Możemy również zaprezentować tym sposobem swoje biuro czy punkt, gdzie obsługujemy klientów, jak gabinet medycyny estetycznej czy siłownię. Z wirtualnego spaceru możemy wykorzystać także wtedy, kiedy szukamy nowych pracowników, by przekonać ich do złożenia dokumentów do naszej firmy.

Dane adresowe:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]