Wirtualny spacer 3D a promocja firmy

Wszystko, czego warto dowiedzieć się o wnętrzach firmy w okularach od wirtualnej rzeczywistości, uzyskasz na www.fotografsv.pl.

Wnętrza 3D to idealny sposób na zaprezentowanie przyszłym klientom naszej powierzchni usługowej, biura czy nieruchomości, które zamierzają np. wynająć. Dla wielu osób opcja zwiedzenia danego wnętrza przed podpisaniem umowy jest niesłychanie istotna, a my udostępniając taki wirtualny spacer z modelem 3D, pomożemy im podjąć korzystną dla nas decyzję. Ale czym są wnętrza 3D oraz spacer wirtualny? Jak można użyć taką wizualizację do promocji i czy opłaca się to robić? Odpowiedź na te pytania przedstawiamy w dalszej części artykułu.

Jak działa wirtualny spacer z modelem 3D?

Wnętrza 3D to przygotowany w oparciu o kilkanaście fotografii model 3D danego budynku, któremu przyglądamy się niczym „domkowi dla lalek”. W tego typu modelu widoczny jest plan wszystkich wnętrz, a my mamy możliwość go przybliżać, przesuwać oraz skupiać się na wybranych pomieszczeniach. Model jest udostępniany klientom w wersji interaktywnej, dzięki której mają oni wgląd do ogólnej bryły budynku wraz z wnętrzami 3D. Nie licząc opracowania samego rzutu i modelu wnętrza 3D, możemy również wybrać interaktywną wersję ze spacerem wirtualnym. To najpopularniejsza opcja. Polega ona na tym, że poza przeglądaniem wyłącznie modelu 3D wnętrza, przykładowo hotelu bądź siedziby firmy, możemy przenieść się jednym kliknięciem myszki do wybranego wnętrza, a następnie przystąpić do jego oglądania od środka. Wirtualny spacer VR pozwala też przechodzić do kolejnych pomieszczeń podobnie w rzeczywistości.

Wnętrza 3D w biznesie – gdzie je zamieścić?

Dzięki modelom 3D z wirtualnym spacerem jesteśmy w stanie szczegółowo pokazać odbiorcom konkretny budynek i jego pomieszczenia. Taką formę reklamy można użyć do prezentacji hostelu, baru bądź warsztatu, jak również w prosty sposób zademonstrować rozległemu gronu odbiorców jak “od środka” wygląda nasze przedsiębiorstwo. Wnętrza 3D możemy również użyć, jeśli sprzedajemy budynek, aby potencjalni nabywcy mogli rzetelnie zapoznać się z nieruchomością.

Jest wiele powodów, dla których warto opracować wnętrza 3D wraz ze spacerem wirtualnym. Najistotniejszy z nich to możliwość opublikowania ich w Google Maps, na naszej stronie www lub udostępnianie ich w innych przydatnych miejscach. Wirtualny spacer z modelem 3D pozwala efektywniej zachęcić klientado zamówienia naszych usług. Klienci, którzy poznają bliżej naszą firmę obdarzą ją o wiele szerszym zaufaniem i zaczną postrzegać jako kompetentną markę. Jest to też świetna metoda na zabłyśnięcie na tle konkurencji, gdyż aktualnie – mimo ogólnego dostępu do tej technologii – nie wszystkie firmy z niej korzystają. Model wnętrza 3D można uzyskać w prosty sposób — należy po prostu powierzyć jego przygotowanie doświadczonemu fotografowi.

Dane adresowe:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]