Rekomendowany fotograf Google – profesjonalista z certyfikatem

Kliknij tutaj, aby skorzystać ze wskazówek rekomendowanego fotografa Google Krynica Zdrój.

Spacery wirtualne po firmach zyskują na popularności, a wiele podmiotów coraz częściej zleca opracowanie takiego spaceru i umieszczenie go na wizytówkach Google. Możliwość wirtualnego zwiedzenia firmy przysporzy wielu nowych klientów i pozwoli zwiększyć obroty naszego biznesu. Żeby jednak spacer był wysokiej jakości, powinno się zatrudnić rekomendowanego fotografa Google do jego stworzenia.

Rekomendowany fotograf Google – kim jest?

Rekomendowany fotograf Google to profesjonalista, który jest polecany przez Google do przygotowania wirtualnego spaceru po naszym przedsiębiorstwie oraz wykonania zdjęć, które będą umieszczane w wizytówce Google. To nie jest fotograf zatrudniony w Google czy powiązany z marką, ale taki, który spełnia standardy jakościowe Google, a więc cechuje się profesjonalizmem. Żeby uzyskać certyfikat, rekomendowany fotograf Google jest obowiązany zamieścić przynajmniej pięćdziesiąt fotografii sferycznych wysokiej jakości (spełniających wymogi Google), co uwierzytelnia jego umiejętności. O otrzymanie certyfikatu fotografa Google mogą starać się zarówno agencje, jak i osoby prywatne.

Czemu warto postawić na fotografa Google?

Głównym powodem, dla którego warto wybrać fotografa Google, są jego niezaprzeczalne kompetencje. Osoba, która spełniła wymogi Google pod względem jakości zdjęć, na pewno potrafi sporządzić jakościowe panoramy 360 i wirtualne spacery Google Street View. W ten sposób nie ryzykujemy, że projekt będzie nieudolny czy błędnie zrealizowany. Rekomendowany fotograf Google zna również wytyczne dotyczące przygotowania takich zdjęć i samo zamówienie zrealizuje rzetelnie. Fotograf polecany przez Google wspiera także firmy, które korzystają z jego oferty i może to być dobry początek długotrwałej oraz owocnej współpracy między nimi.

Rekomendowany fotograf Google świadczy też często więcej usług. Osoby, które specjalizują się w wykonywaniu fotografii czy wirtualnych spacerów mogą przekazać nam lub sprzedać tradycyjne zdjęcia wysokiej jakości powstałe w czasie sporządzania spaceru wirtualnego, wskazać nam jakie ujęcia warto opublikować, przygotować materiały na pozostałe serwisy takie jak YouTube bądź Facebook, wesprzeć nas podczas tworzenia i uzupełniania wizytówki w Google oraz pomóc ją zweryfikować – co jest ogromnym atutem.

Jak znaleźć fotografa Google?

Rekomendowanego fotografa Google możemy znaleźć w sieci, między innymi wyszukując ich w wewnętrznej bazie Google. Na stronie projektu Wizytówka Google Moja Firma jest dostępna specjalny spis, w którym po wybraniu lokalizacji otrzymamy dane polecanych fotografów z danego regionu. Rekomendowany fotograf Google może dodatkowo reklamować się specjalnym logo, które sygnalizuje, iż ma on stosowne umiejętności i jest zawodowcem w zakresie wykonywania zdjęć sferycznych oraz wirtualnych spacerów.

Dane adresowe:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]