Panoramy 360 wnętrz firmy pomogą w promocji biznesu

panoramy 360 Google

Zdjęcia 360 stopni to bardzo popularna i stosunkowo nowa metoda prezentowania pomieszczeń przedsiębiorstw czy lokali usługowych. Zazwyczaj spotykamy je przeglądając wizytówki Google Moja Firma lub Google Street View, ale również napotykamy je na najpopularniejszym serwisie społecznościowym – na Facebooku. Umożliwia on dodanie na profilu firmy takiej panoramicznej fotografii. Jak więc możesz zastosować panoramy sferyczne do promowania Twojej marki na Facebooku? Wskazówki przedstawiamy poniżej.

Czym charakteryzują się zdjęcia 360 stopni na Facebooka?

Zdjęcia 360 stopni to panorama sferyczna, na które możemy patrzeć pod rozmaitymi kątami. Dowolne obracanie zdjęcia generuje doznanie osobistej obecności w danym miejscu. Panoramy sferyczne na Facebooku umożliwiają obejrzenie budynku, nieruchomości czy lokalu poprzez wybór kierunku, w którym patrzymy. Fotografie tego rodzaju przygotowuje się z pomocą specjalnej aplikacji oraz aparatów. Dla odbiorców wyłączną różnicą w porównaniu do zwykłych zdjęć cyfrowych jest sposobność kliknięcia na takie zdjęcie kursorem, a następnie manipulacja nim w wybranym kierunku.

Panoramy sferyczne – wyróżnij swoją firmę na Facebooku

Panoramy sferyczne na Facebooka to znakomity sposób na popularyzację Twojej firmy bądź biznesu. Panoramy 360 stopni dają szerokie możliwości prezentacji pomieszczeń biura, lokalu usługowego albo hotelu. Taka forma fotografii jest znacznie bardziej intrygująca oraz pomaga gruntownie zapoznać się z danym punktem. Publikacja zdjęć 360 stopni na Facebooku będzie pozytywnie oddziaływać na nasz wizerunek naszego biznesu przez klienta i podniesie jego ufność do usług przez nas świadczonych, co zaprocentuje dużo wyższym prawdopodobieństwem, iż je zamówi.

Zdjęcia 360 stopni warto udostępnić na Facebooku w szczególności gdy prowadzimy biznes, który bazuje na atrakcyjnych wnętrzach (np. sale konferencyjne czy hotel), ale także jeśli pragniemy pokazać naszym klientom biuro, w którym działamy lub zachęcić potencjalnych pracowników, żeby odpowiedzieli na nasze ogłoszenie rekrutacyjne.

Przygotowanie panoram 360 stopni zleć zawodowcowi!

Stworzenie sferycznego zdjęcia panoramicznego, chociaż w teorii można zrealizować na własną rękę, niemniej jednak do celów marketingowych opłaca się zatrudnić profesjonalnego fotografa zajmującego się na co dzień interaktywnymi fotografiami. Dlaczego to zalecana opcja? Powierzenie tego zadania profesjonalnemu fotografowi daje gwarancję stworzenia wysokiej jakości zdjęć, które dodatkowo będą bardziej interesujące dla widza. Sama usługa nie jest również trudno dostępna czy droga. Na stronie Google Moja firma — Street View znajdziemy listę fotografów zalecanych przez Google do opracowania panoram sferycznych. W katalogu tym znajdują się wyłącznie Ci fotografowie, którzy sprostali konkretnym wymaganiom jakościowym Google i zamieścili wyznaczoną liczbę poprawnych zdjęć 360 stopni.

Dane adresowe:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]