Organizujesz promocję firmy? Sprawdź ofertę hurtowni gadżetów reklamowych

Biznes nie poradzi sobie bez akcji promocyjnych. Obecnie reklama przybiera wielorakie formaty: rozpowszechnia się ją w telewizji, w internecie i na portalach społecznościowych. Ale w dalszym ciągu nie odchodzi się od bezpośredniej promocji przy pomocy ulotek lub wizytówek. Stosuje się też jeszcze jeden model działań marketingowych, który potencjalni odbiorcy wyjątkowo lubią – promocję za pomocą gadżetów reklamowych.

Gadżety reklamowe – konsument zapamięta motto marki

W przeciwieństwie do pozostałych form promocji, wszelkiego rodzaju gadżety są namacalnym przedmiotem, który niejednokrotnie jest bardzo przydatny, dlatego użytkowany jest dłużej. To z kolei powoduje, iż klienci oraz nasi przyszli kontrahenci bardzo je lubią. Niełatwo wskazać kogoś, kto zrezygnuje z przyjęcia w kancelarii czy w banku parasolki lub ołówka. Są to wszak rzeczy, które zawsze wypada mieć ze sobą. A co istotne – taki upominek jest bezpłatny! Tymczasem wykorzystując na co dzień taki gadżet, klient bezustannie widzi slogan reklamowy marki, od której go otrzymał, wskutek czego samoistnie zapada mu ona silnie w pamięć.

Hurtownia gadżetów reklamowych – co oferuje?

Sitodrukumożliwia nadruk zarówno na tkaninie, powierzchniach plastikowych, jak i powierzchniach drewnianych, stąd też jest jedną z najpopularniejszych metod używanych przy wytwarzania gadżetów promocyjnych. Najczęściej kupowanym gadżetem tekstylnym, jest rzecz jasna odzież reklamowa – zazwyczaj nanosi się nadruki na koszulki, a czasem również na polarach, czapkach oraz bezrękawnikach. Oprócz tego można wydrukować logo na torbie na ramię, szlafroku oraz etui na klucze. Jeśli poszukujemy ogromnego asortymentu przedmiotów do nadruku, warto przejrzeć ofertę hurtowni odzieży reklamowej. Za jednym razem można wtedy kupić nie tylko koszulki i odzież z nadrukiem, ale też m.in torebki, breloczki bądź zawieszki do bagażu, co przyśpieszy przygotowanie każdej kampanii marketingowej.