Agencja reklamowa – obsługa kampanii tradycyjnych i social media

kraków agencja reklamowa, agencja pr kraków

Akcje marketingowe powinny być ważnym elementem budowania rozpoznawalności firmy niezależnie od tego czy jesteśmy usługodawcą, producentem czy dystrybutorem. Spółki oraz duże przedsiębiorstwa stać na utworzenie i opłacanie swoich wydziałów ds. marketingu, jednak małe firmy, które okazjonalnie prowadzą akcje promocyjne, najczęściej korzystają ze pomocy zewnętrznych agencji reklamowych.

W czym pomoże Ci agencja marketingowa?

Agencja reklamowa to ekipa twórczych ludzi z wieloletnim doświadczeniem, dysponujących wieloma umiejętnościami wykorzystywanymi w marketingu. Poprzez zatrudnianie zawodowców wspaniale orientujących się zarówno w sferze kampanii reklamowych w sieci (social media, filmy i animacje viralowe), tradycyjnych mediów, jak i grafiki (również DTP), agencja marketingowa jest w stanie zapewnić klientom kompleksową obsługę. Młode firmy mogą zlecić stworzenie pełnej identyfikacji wizualnej wraz z księgą znaku i projektami akcydensów (papier firmowy, obwoluty czy wizytówki), a te które posiadają już własne logo mogą być pewne, że zostanie ono poprawnie użyte w trakcie tworzenia materiałów reklamowych – billboardów, stoisk targowych, ulotek czy kalendarzy. Agencja reklamowa pomoże również stworzyć ciekawe, unikalne teksty na stronę internetową firmy, jak również zaplanuje strategię interakcji z odbiorcami za pośrednictwem mediów społecznościowych, jak np. Instagram, Twitter lub Facebook.

Do których firm adresowana jest oferta agencji marketingowej?

Usługi świadczone przez agencje marketingowe kierowane są przede wszystkim do podmiotów, które nie posiadają swojego działu promocji. Aczkolwiek nie oznacza to, że to wyłączny model współpracy. Praca agencji nierzadko polega na wsparciu funkcjonującego już w firmie zespołu ds. promocji. Na przykład, jeśli nie ma on doświadczenia w przygotowaniu spotkań z klientami, targów czy konferencji, które na ogół wymagają wielopoziomowego planowania, te zadania może wykonać zewnętrzna agencja marketingowa. Może ona też posłużyć za narzędzie wspomagające budowę wykwalifikowanego i zgranego teamu pracowników – wystarczy powierzyć jej zaplanowanie imprezy integracyjnej czy też przygotowanie programu kursów. Na rynku działają dziesiątki agencji marketingowych, należy jednakże wybierać te, które gwarantują dostęp do szerokiego grona kompetentnych specjalistów. Umożliwi to delegowanie wszystkich czynności reklamowych jednej agencjii dzięki temu większy nadzór nad wizerunkiem firmy i integralnością kampanii.

Dane adresowe:
K-MYK Agencja kreatywna
al. Powstania Warszawskiego 15
31-539 Kraków

Mob.: + 48 733-378-564
E-mail: [email protected]