Czy warto zamówić opiekę techniczną WordPress?

Opieka techniczna WordPress - tu znajdziesz aktualną ofertę.

WordPress, który został stworzony głównie jako oprogramowanie blogowe, błyskawicznie stał się niezmiernie popularnym CMS-em. Dzięki temu, że łatwo można przyswoić sobie podstawy jego obsługi, a jednocześnie jest stosunkowo szybki, stosuje się go dzisiaj do tworzenia skomplikowanych stron firmowych oraz sklepów e-commerce. Jednak ten CMS bywa przyczyną nieprzyjemnych sytuacji, zatem ważną i przydatną usługą staje się utrzymanie WordPressa.

Opieka nad stroną WordPress – nie zaniedbuj cyklicznej instalacji nowych wersji CMS-a

Utrzymanie strony na obowiązującej edycji systemu zarządzania treścią jest bezsprzecznie nadrzędnym warunkiem jej bezpieczeństwa. Nieraz jednak podmioty po zaprojektowaniu strony lekceważą cykliczne wdrażanie nowych edycji CMS-a bądź aktualizacji wykorzystywanych dodatków, przez co narażają witrynę na ataki cyberprzestępców bądź infekcję przez malware. Oprócz tego, mimo iż WordPress jest nadzwyczaj łatwym systemem zarządzania treścią, jego aktualizowanie może wiązać się z niezamierzonymi komplikacjami z poprawnym działaniem sklepu lub strony. Stąd też konieczne jest, aby czynność tę realizowała zawsze osoba obeznana z WordPressem, a jeżeli nie mamy w firmie działu informatycznego, zaleca się zlecić utrzymanie WordPressa zewnętrznemu znawcy.

Opieka techniczna nad stroną – oferta dla małych i dużych przedsiębiorstw oraz blogerów

Oferta opieki technicznej nad stroną www to usługa adresowana przede wszystkim do użytkowników biznesowych, zarówno dużych jak i małych przedsiębiorstw, którzy troszczą się o poprawne i nieprzerwane funkcjonowanie ich strony firmowej, a także ochronę jej baz danych i zasobów. Usługa ta potrzebna jest także freelancerom oraz blogerom prowadzącym prywatne strony www. W elementarnym pakiecie oferty znajduje się wsparcie w sporządzeniu kopii zapasowych, wykonanie aktualizacji WordPressa oraz usuwanie następstw infekcji. W ofercie bardziej rozbudowanych pakietów dostępne są również rozmaitego rodzaju monitoringi (m.in. zmian treści, zmian wtyczek oraz logowań użytkowników).

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]