Chcesz założyć sklep internetowy? Rozważ sklep WooCommerce

Na https://wpmagus.pl/uslugi/sklepy-internetowe/ odnajdziesz więcej szczegółów o sklepie WooCommerce.

Planujesz założyć sklep internetowy? Jeżeli masz już stronę na WordPressie, jak również jeżeli nie dysponujesz żadną stroną www i musisz zacząć od zera, sklep WooCommerce jest znakomitym rozwiązaniem.

Tworzenie sklepów WooCommerce – błyskawiczna personalizacja sklepu

Z uwagi na to, jak wielkim powodzeniem mogą pochwalić się strony tworzone w oparciu o WordPress, łatwo zrozumieć fakt, iż natychmiast pojawiła się wtyczka dająca możliwość na uruchomienie sklepu e-commerce na tym CMS-ie. WooCommerce, gdyż taka nazwę dano tej wtyczce, ma mnóstwo atutów. Zupełnie jak stronę na WordPressie, sklep WooCommerce można w prosty sposób spersonalizować z użyciem darmowych bądź płatnych motywów, a jego obsługiwanie jest nieskomplikowane. Sklep WooCommerce da się zoptymalizować pod popularne wyszukiwarki, co sprawia, że jest większa szansa na osiągnięcie wyższych pozycji w SERP-ach, a w efekcie szybciej dotrzeć do pokaźniejszego kręgu odbiorców. Na skutek instalacji stosownych wtyczek zwiększa się też funkcjonalność sklepu. Łatwo można w nim uruchomić płatności on-line i udostępnić użytkownikom wniesienie opłaty za zakupy między innymi przez DotPay.pl albo Przelewy24.pl. WooCommerce daje także możliwość analizy sprzedaży (generowanie przeróżnego rodzaju statystyk) oraz podpięcia z systemami przedsiębiorstw kurierskich.

Tworzenie sklepu WooCommerce zleć profesjonalistom

Tworzenie sklepu internetowych WooCommerce polecamy powierzyć ekspertom, którzy nie tylko dostosują dowolny szablon do konkretnych wytycznych klienta, ale również zadbają o wykorzystanie wyłącznie przetestowanych, koniecznych wtyczek, poprawną semantykę kodu sklepu oraz jego ochronę przed atakami hakerskimi. W ramach sklepu WooCommerce eksperci stworzą także blog, na którym w prosty sposób można informować użytkowników o nowościach oraz akcjach promocyjnych albo publikować opinie i poradniki dotyczące oferowanych produktów.

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]