Chcesz zwiedzić najciekawsze szczyty świata? Zapisz się na górskie wyprawy!

Pełna oferta górskich wypraw znajduje się na tej stronie.

Kochasz kop adrenaliny oraz ekstremalne dyscypliny sportu? Jeśli jesteś czynnym podróżnikiem ceniącym świetnie przygotowane i bezpieczne wyprawy kierowane przez profesjonalnych przewodników, zapisz się na wyprawy w góry organizowane przez Exploruj.pl!

Wyprawy w góry – 3 szczeble trudności

Zapraszamy na wyprawy, które prowadzą na szczyty niemal każdego kontynentu. Propozycja adresowana jest do zwolenników turystyki górskiej, tak przedsiębiorstw, jak i osób prywatnych, które cenią aktywne spędzanie urlopu i posiadają pewne doświadczenie w analogicznych wycieczkach. Żeby partycypować w wyprawie nieodzowny jest zadowalający stan zdrowia, a także świetna sprawność fizyczna. Organizowane przez nas wyprawy w góry można podzielić na 3 warianty o odmiennym stopniu trudności – trekkingi bardzo wymagające, wymagające oraz o poziomie umiarkowanym. Wariant umiarkowany to propozycja dla turystów wyróżniających się sprawnością fizyczną, które uczestniczyły już w wypadach na szczyty gór wyższych niż 4 km n.p.m. Wysokim stopniem trudności charakteryzują się trasy bardzo wymagające, w których uczestniczą jednostki o sporej wytrzymałości i szerokich umiejętnościach.

Dlaczego powinieneś postawić na wyprawy w góry z Exploruj.pl?

Wyprawy w góry dają niezapomniane doznania. Pozwalają zarazem zrealizować pragnienia oraz poznać swoje reakcje w ciężkich sytuacjach. Firma zatrudnia wykwalifikowanych liderów i przewodników, którzy nie tylko poznali dogłębnie charakter górskiego obszaru, ale także chętnie dzielą się posiadanym doświadczeniem z członkami wyprawy. Są oni również w stanie zmniejszyć ewentualne zagrożenie w ekstremalnych sytuacjach. W ofercie firmy znajdziesz wyprawy m.in. na pasmo Riła, w Dolomity i Alpy.

Dane adresowe:
Exploruj.pl
ul. Sobiczkowa 53A
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 12 444 18 46
Mob.: +48 690 168 051
E-mail: [email protected]