Usprawnienie procesów finansowych w firmie – o automatycznym księgowaniu faktur

Szczegółowe informacje w temacie Flobo - automatycznej obsługi należności. Przekonaj się!

Właściciele przedsiębiorstw cały czas szukają narzędzi, które pomogą im w prosty sposób zmniejszyć koszty działalności, a równocześnie zredukować czas zarezerwowany na obsługę niektórych procesów biurowych. Aplikacja Flobo, będąca jedną z niewielu na polskim rynku aplikacji z rodzaju Finance Automation, pozwala nie tylko na automatyczne księgowanie przelewów, ale również obsługuje windykację zaległych należności.

Jak działa Flobo – aplikacja do automatycznego księgowania przelewów

Automatyczna obsługa należności w aplikacji Flobo możliwa jest na skutek połączenia tego narzędzia z programem fakturowym i rachunkiem bankowym firmy. Flobo zbiera dane o wydanych fakturach, a później śledzi czy pojawiły się wpłaty od kontrahentów. Połączenie z serwisem mass collect banku, w którym przedsiębiorstwo posiada rachunek, umożliwia aplikacji rozpoznanie konkretnych płatników, bo każdy z nich posiada przypisany unikalny numer rachunku bankowego, na który przelewa opłaty. Automatyczne księgowanie przelewów uwalnia przedsiębiorcę z mozolnego obowiązku manualnego księgowania wpłat, co pozwala mu skoncentrować się na realizowaniu innych kluczowych dla powodzenia firmy zadań. Aplikacja Flobo do automatycznej księgowości zaspokoi potrzeby nie tylko większych firm, ale też i tych niewielkich, które każdego miesiąca obsługują około 100 faktur. Flobo ma jeszcze jedną przydatną funkcję, niezmiernie potrzebną tym właścicielom firm, którzy regularnie natrafiają na problemy z unikającymi opłat klientami – to moduł automatycznej windykacji należności.

W jakich podmiotach przyda się Flobo – aplikacja do automatycznego księgowania przelewów

Nie jesteś pewny czy robot Flobo to pomocna usługa dla przedsiębiorstwa, które prowadzisz? Flobo oferuje kilka wariantów automatyzacji procesów obsługi należności, z których możesz zdecydować się na tę, która perfekcyjnie spełni Twoje wymagania. Ten robot bez trudu obsługuje przelewy z tytułu abonamentów, w związku z tym znakomicie sprawdzi się w szkołach niepublicznych bądź językowych, czy tam, gdzie opłaca się czesne. Z Flobo skorzystać mogą też hotele, hostele, a nawet biura turystyczne – aplikacja zaksięguje wpłaty od klientów, zarówno te jednokrotne, jak i realizowane w ustalonych transzach. A co z podmiotami oferującymi przeróżne usługi? Gdy pomiot za realizację usługi pobiera wcześniejszej opłaty, Flobo będzie monitorować przelewy do klientów i przekazywać do realizacji jedynie opłacone zamówienia.

Flobo

Mob.: +48 730 74 55 30
E-mail: [email protected]