Budowa domów drewnianych – doświadczeni specjaliści to podstawa

Pragniesz poznać więcej szczegółów o budowie domów drewnianych przeszklonych? Skieruj się na domygoralskie.com

Coraz więcej osób marzy o wybudowaniu własnego domu. Niemałej liczbie z nich udaje się przekuć w czyn to pragnienie. Jeszcze jakiś czas temu w polskim krajobrazie przeważały domy mające kształt popularnego pudełka. Nie wzbudzały one zachwytu ani urodą, ani funkcjonalnością. Charakteryzowały się również wielkimi stratami energii. Aktualnie wygląda to diametralnie inaczej. Niezwykle chętnie stawiamy na domy z drewna, które stanowią połączenie klasycznego stylu podhalańskiego z nowoczesnymi rozwiązaniami.

Budowa domów drewnianych – jak doskonale połączyć tradycję oraz nowoczesność?

Domy wznoszone z drewna to na ten moment doskonały przykład na to, jak skutecznie można zestawić ze sobą tradycyjny styl podhalański z innowacyjnymi rozwiązaniami, które gwarantują nam komfort. Styl góralski – bo tak na ogół określa się także styl podhalański – to kwintesencja doskonałego gustu. Niewielkich rozmiarów okna, spadzisty dach pokryty gontem, weranda bądź balkon – to najbardziej charakterystyczne cechy domu, który wzniesiono właśnie w stylu góralskim. By jednak tego rodzaju dom był nowoczesny, architekci stosują dzisiaj liczne przeszklenia, chętnie stosują również inne nowatorskie materiały. Taki dom może być również energooszczędny. Aby tak się stało, architekci dbają o dość zwartą bryłę budynku, polecają dobór odpowiednich okien oraz właściwie wykonane ocieplenie. Domy drewniane wybudowane w stylu góralskim połączonym ze stylem nowoczesnym spotkać można nierzadko w w jednej części naszego kraju. Jest to rzecz jasna Małopolska, gdzie znajduje się malownicze Podhale.

Budowa domów drewnianych –powierz projekt fachowcom

Wykonanie doskonałej jakości projektu domu drewnianego będącego połączeniem stylu podhalańskiego z elementami nowoczesnymi naprawdę nie należy do łatwych. Dlatego najlepiej jest powierzyć to zadanie specjalistom. Nie inaczej jest już na etapie budowy domu. Tylko wówczas będzie można być pewnym, że dom będzie wyglądał bardzo dobrze, a jednocześnie będzie trwały oraz wygodny w użytkowaniu.

Dane adresowe:
"Piczura-Dom" S.C. Leopold Piczura i Stanisław Piczura
34-407 Ratułów nr 392

Mob.: +48 601 965 606, +48 880 861 800, +48 509 372 308
E-mail: [email protected]