Kolczyki z cyrkoniami – najmodniejszy dodatek

Więcej o kolczykach z cyrkoniami na https://www.cyrkonie.com.pl/kolczyki/

Kolczyki z cyrkoniami to idealny prezent dla wytwornej Polki. Tego rodzaju świecidełka świetnie komponują się z kolczykami stworzonymi ze srebra. Sprawdźmy więc, jak selekcjonować dodatki z cyrkoniami.

Nie masz pomysłu na prezent – kup kolczyki z cyrkoniami

Cyrkonie to wytwarzane przez człowieka kamienie szlachetne, mające wspaniałe cechy estetyczne. Mienią się pod wpływem światła szlachetnym blaskiem, są profesjonalnie polerowane oraz bezbarwne. Ich kształt znakomicie naśladuje drogocenne diamenty, wykorzystywane są zatem jako element biżuteryjny. Na rynku znajdziemy także zabarwione odmiany cyrkonii – poprzez zastosowanie różnych komponentów można otrzymać następujące kolory: błękitny, pomarańczowy, seledynowy, orzechowy. Najczęściej produkuje się kolczyki z cyrkoniami, bo nadają się na każdą okazję – jako podarunek z okazji imienin lub na Mikołajki.

Srebrne dodatki i kolczyki z cyrkoniami

W przemyśle zdobniczym powszechnie wykorzystuje się cyrkonie, najczęściej w połączeniu ze srebrem. Te połyskujące dodatki są twarde i wytrzymałe na czynniki mechaniczne, dlatego świetnie pasują do srebrnych sygnetów, tzw. nausznic, a także zawieszek. Gdzie możemy zaopatrzyć się w dodatki z cyrkoniami? Szeroki asortyment oferują sklepy on-line, gdzie możemy nabyć śliczne kolczyki z cyrkoniami i ozdoby w różnych wariantach i niskich cenach. Wystarczy parę ruchów myszką i możemy mieć wymarzoną i modną biżuterię. Odbiorcy często wybierają minimalistyczne kolczyki, chociaż popularne są też te różnorodnie zdobione.