Kolczyki na sztyftach – dyskretne i stylowe

Chcesz kupić kolczyki na sztyftach? Powinieneś odwiedzić tę stronę.

Na to, jak będą prezentowały się kolczyki, wpływa zarówno użyty do ich produkcji kruszec, projekt oraz ozdobne kamienie, ale także rodzaj zapięcia. Na rynku znajdziemy różne rodzaje mocowań – na przykład długie bigle oraz niewielkie sztyfty. Te drugie to najlepszy wybór dla tych kobiet, które lubią minimalizm i komfort, bo niewielkie kolczyki na sztyftach nie haczą o odzież i nie obciążają uszu. Szczególnie istotna okazuje się również różnorodność wzorów kolczyków na sztyftach – są wśród nich modele na wyjątkowe imprezy i te, które bez problemów możemy zakładać do pracy.

Stylowe kolczyki na sztyftach

Kolczyki na sztyftach okazują się nierzadko naprawdę eleganckie, a jednocześnie nie rażą nadmiarem. Najlepszym pomysłem będą na pewno wyprodukowane ze srebra kolczyki zdobione niewielkimi, ozdobnymi kamieniami – turkusem lub bursztynem. Szczególnie dobrze pasować będą do stonowanych, lecz eleganckich kreacji – ich dopasowanie ułatwiają małe rozmiary i nieskomplikowany projekt.

Kolczyki na sztyftach na co dzień

Z identycznych względów kolczyki na sztyftach mogą być noszone również do codziennych strojów. Do pracy dobrze nosić przede wszystkim kolczyki na sztyftach wysadzane syntetycznymi minerałami – wyglądają niemal tak dobrze, jak naturalne, a ich ewentualne zgubienie nie będzie tak bolesne. Syntetyczne minerały, które naprawdę łatwo komponują się ze sztyftami, to kryształki Swarovskiego. Niekiedy też warto wybrać kolczyki na sztyftach ze zrobioną z plastiku żartobliwą ozdobą.

Dane adresowe:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]