Skrzynka teletechniczna – do czego służy

Więcej informacji o skrzynce telekomunikacyjnej

Skrzynki teletechniczne muszą spełniać wiele oczekiwań i być bardzo funkcjonalne. U producentów znajdziemy wiele ich typów, których struktura musi być przygotowana na każdą ewentualność. Do czego są potrzebne skrzynki teletechniczne i co je wyróżnia?

Skrzynka telekomunikacyjna – wycięcia wentylacyjne

Skrzynka telekomunikacyjna musi być zbudowana z wytrzymałego metalu i posiadać stosowne otwory, które pełnią rolę wentylacyjną oraz przepuszczają sygnał bezprzewodowy. W sprzedaży znajdziemy kilka kluczowych modeli skrzynek telekomunikacyjnych. Bardzo często spotykany model to skrzynka teletechniczna zlokalizowana na otwartej przestrzeni, która musi wytrzymać ingerencje zwierząt oraz urazy mechaniczne. Kolejna grupa to skrzynka mieszkaniowa, w której znajdują się kluczowe przewody – takie jak kable koncentryczne oraz niezbędne przyłącza urządzeń – modemy TVK, rozgałęźniki. Moduły wewnątrz skrzynki możemy zamontować na przykład na paski z rzepem lub specjalne taśmy instalacyjne.

Skrzynka telekomunikacyjna – zabezpiecz się przed ingerencją osób trzecich

Priorytetowym elementem jest też ochrona przed dostaniem się do szafki osób nieuprawnionych. Uniwersalne zamki świetnie spełniają swoją funkcję. To istotne również w mieszkaniu, w którym przebywają małe dzieci. Nie zapominajmy również o uporządkowaniu kabli – do tego celu montuje się dedykowane komory. W sprzedaży znajdziemy wiele typów szafek – posiadają one różne rozmiary, dzięki czemu bez problemu dostosujemy je do indywidualnych potrzeb.

Dane adresowe:
GZT TELKOM-TELMOR Sp. z o.o.
ul. Schuberta 104
80-172 Gdańsk

Tel.: (+48 58) 382-33-49
E-mail: [email protected]