Silniki elektryczne DC, motoreduktory i przekładnie od światowych producentów

Zapoznaj się z ofertą dystrybutora motoreduktorów.

Szerokie stosowanie robotyki w różnych gałęziach przemysłu oraz automatyzacja procedur logistycznych i magazynowych, narzuca sięgnięcie po efektywne rozwiązania z obszaru układów napędowych i sterowania. Warszawska firma Ultra Robotics odpowiada na to zapotrzebowanie proponując m.in. precyzyjne serwonapędy i sterowniki serwomechanizmów od najlepszych globalnych producentów.

Co oferuje Ultra Robotics? Produkty Harmonic Drive i inne

Istniejąca od przeszło dekady na rodzimym rynku firma Ultra Robotics jest dystrybutorem motoreduktorów (bezszczotkowych i szczotkowych), przekładni planetarnych i falowych, a także silników elektrycznych prądu stałego wytwarzanych z materiałów wysokiej jakości przez renomowanych światowych producentów. W ofercie Ultra Robotics znaleźć można produkty marki Harmonic Drive, dostarczającej precyzyjne kompaktowe serwonapędy wyróżniające się wyjątkową niezawodnością oraz żywotnością. Opracowane przez Harmonic Drive przekładnie i napędy stosuje się między innymi w produkcji obrabiarek, robotów przemysłowych czy sprzętu medycznego, a ze względu na możliwość ich użytkowania w trudnych warunkach środowiskowych, w tym w próżni, stosuje się je także w kriogenice, lotnictwie i kosmonautyce.

Ultra Robotics jest również dystrybutorem produktów marki ELMO Motion Control z Izraela, słynącej z kompaktowych sterowników serwo (napędy Platinum Twitter), które cechują się szeroką obsługą informacji zwrotnych, wysoką mocą obliczeniową z znacznymi zasobami pamięci oraz wysoką przepustowością, a ich sprawność oscyluje na poziomie 99% także przy niewielkich wymiarach. Natomiast jej serwonapędy z linii GOLD doskonale sprawdzają się w ekstremalnych warunkach, w tym nie tracą funkcjonalności przy ekspozycji na intensywne wstrząsy mechaniczne i wibracje, gwałtownej zmianie temperatury, której amplituda może wahać się od +70 do -40 stopni Celsjusza, jak również przy znacznej wilgotności (nawet do 90%).

Polska firma Ultra Robotics dostarcza także produkty Eisele Antriebstechnik GmbH, Positec, Sesame Motor Corp oraz Bodine Electric Company.

Dane adresowe:
Ultra Robotics Sp. z o.o.
ul. Ksawerów 21 budynek T1
02-656 Warszawa

Tel.: +48 22 658 06 42
Mob.: +48 22 244 24 81
E-mail: [email protected]